I Komunia

Fotografia komunijna – oferta FOTO HoderArt.

Wykonujemy bogaty reportaż z kościoła, sesje prywatne oraz albumy i inne pamiątki Pierwszej Komunii Świętej.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno, jako fotografowie wykonujący reportaż dla wszystkich dzieci komunijnych, jak również jako fotografowie wykonujący sesje prywatne.

Cena naszego podstawowego pakietu komunijnego wynosi 100 zł od każdego dziecka, a w ofercie jest wykonanie zdjęć w tym zdjęcia grupowego, reportażu z mszy, kilku zdjęć z rodziną przy lub w kościele, przekazanie zdjęć w najlepszej rozdzielczości za pośrednictwem chmury Google oraz do 4 odbitek, a w tym odbitka zdjęcia grupowego w rozmiarach 23 x 15 cm.

Jest to pakiet grupowy, który realizujemy na życzenie wszystkich rodziców dzieci komunijnych.

Dla chętnych mamy oczywiście oferty indywidualne wraz z albumami i innymi foto-pamiątkami komunijnymi, np.: małe albumiki 20×20 cm lub różne, indywidualizowane nośniki danych. W tym samym dniu możemy też zrobić trzy sesje indywidualne maksymalnie trzem rodzinom w okolicy.

Oczywiście posiadamy certyfikaty upoważniające do robienia zdjęć w czasie mszy, a nade wszystko dysponujemy wieloletnim doświadczeniem zawodowym i artystycznym.

W czasie mszy komunijnej zachowujemy się dyskretnie i kulturalnie, za co niejednokrotnie zostaliśmy docenieni przez księży. W czasie sesji prywatnych lub po mszy, doradzamy w sprawie prawidłowego ustawienia dziecka do zdjęcia, jesteśmy otwarci dla Państwa i elastyczni w razie potrzeby.

Sesja prywatna z przyjęcia komunijnego (wykonanie zdjęć, obróbka i przekazanie ich elektronicznie): 650 zł (w tym samym dniu w tej samej miejscowości dam radę zrealizować nie więcej, niż 3 takie sesje, jednak zapraszam do kontaktu, gdyby ktoś był zainteresowany sesją mini obejmującą do kilku zdjęć w bardzo krótkim czasie – cena będzie wtedy zindywidualizowana).

2. Standardowa fotoksiążka (poziom 20×30 cm) z Komunii, indywidualizowana z możliwością zamieszczenia w niej zdjęć z uroczystości w kościele, jak również z ewentualnej sesji prywatnej: 500 zł.

3. Fotoalbum PRO, oprawiona w ekoskórę (kwadrat 30×30 cm) jak wyżej, z twardymi stronami: 770 zł (możliwość zmniejszenia rozmiaru, a tym samym nieznacznego zmniejszenia ceny).

4. Fotoalbum LITE (20×20) w formie ekonomicznego mini albumiku komunijnego z 10 stronami, oprawiony w białą ekoskórę z napisem indywidualizowanym: 160 zł.

5. Harmonijka (10×14 cm, pion) oprawiona w ekoskórę w kolorze łabędziej bieli z 14 stronami zadrukowanymi zdjęciami komunijnymi: 100 zł.

6. DUO LITE (20×20 cm) (typowa pamiątka I Komunii Świętej) oprawiona w ekoskórę z grawerem “IHS Pamiątka I Komunii” w kolorze łabędziej bieli z 2 stronami (1 rozkładówka) zadrukowanymi zdjęciami komunijnymi: 110 zł.

7. TRIPLEKS (23×15 cm, pion) oprawiony w białą ekoskórę z grawerem indywidualizowanym (imię i nazwisko, data I Komunii) z 3 stronami  zadrukowanymi zdjęciami komunijnymi: 120 zł.

A poza tym wiele innych materiałów, albumów, pamiątek i odbitek na indywidualne zamówienie. Proszę wejść na stronę https://nphoto.com/pl/ w celu zapoznania się z ofertą. Katalogi nie zawierają cen, które podam indywidualnie po konsultacji z zainteresowanymi osobami.

Wszystkie wymienione powyżej pamiątki znaleźć można w katalogu na tej stronie, a ceny są cenami brutto i nie ulegną podwyższeniu w obecnym sezonie komunijnym.

Typowo komunijne zestawy pamiątek są do obejrzenia na tej stronie: https://nphoto.com/pl/fotoalbumy-komunijne-i-na-chrzest-swiety

Uśredniony koszt pracy nad projektem, to 35,00 zł za rozkładówkę dowolnej fotoksiążki (czyli 350,00 zł za 10 rozkładówek). Prosimy doliczyć ten koszt do wybranej fotoksiążki lub napisać do nas prośbę o wycenę.