STRAŻ POŻARNA I „POGROMCY DUCHÓW”

STRAŻ POŻARNA I „POGROMCY DUCHÓW”

Powracamy z garścią kolejnych obrazów jednego z najpiękniejszych miast świata 🙂 Dzisiaj trochę o absolutnie wyjątkowej wartości Nowego Jorku – legendarnej Straży Pożarnej. Jest to nawiązanie do naszego poprzedniego postu, ale nie tylko. FDNY sprawia wspaniałe wrażenie, kiedy tylko słychać z daleka sygnały, klaksony i ryk potężnych silników. I choć wiadomo, że każda akcja strażaków może łączyć się z czymś smutnym, to zawsze ich obecność na tych pełnych życia ulicach jest czymś, co trudno nazwać, ale jest piękne! Obiecujemy sobie już, że przy naszej kolejnej wizycie w NYC poświęcimy im o wiele więcej uwagi.


Spójrzcie również na nasz mały bonus w postaci zdjęć 8 Hook & Ladder, czyli słynnej remizy mieszczącej się w północnej części dzielnicy Tribeca (w tej okolicy mieszka m.in. Robert De Niro!). A zatem: “Who do you gonna call? Ghostbusters!” 🙂


Poza Strażą Pożarną i “Pogromcami Duchów” znajdziecie też kilka innych kadrów – jest odrobina metra, jest pączkarnia Donkin Donuts (przepyszne!), ciężarówKa Coca Coli i po prostu miasto.